продам будинок

Дніпропетровська область ,  місто Павлоград
Показати на карті
28'000 USD
358 за м2
Код: 919474519
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 78 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 05:54
Тільки продаж! Будинок 78м², ліс, своя вода, гараж, літня кухня - Павлоград. Власник; ТІЛЬКИ ПРОДАЖ! В ОРЕНДУ НЕ ЗДАЄТЬСЯ. Є кадастровий номер. 1. Будівлі (все доглянуте та капітальне): - Житловий будинок (78 м²): Цегляний, теплий, газове та пічне опалення, дах цілий (шифер). - Житлова кухня (42 м²): Фактично другий будинок. Цегляна, є газ, світло, пічне опалення та сухий підвал (2х3 м). - Гараж (4х6 м): Цегляний, є оглядова яма та буржуйка. - Господарські споруди: Зимові та літні приміщення для худоби та птиці. 2. Комунікації: - Електрика: Однофазна (230В). Встановлено окремі автомати на техніку (водонагрівач, пральна машина, насосна станція) та вуличне освітлення. - Лічильник: День – Ніч (економний тариф). - Водопостачання: Власна прочищена свердловина (12 м) та насосна станція. Ванна та душ у будинку. - Інтернет: Підключено. 3. Двір та територія (10 соток): - У дворі вільно стануть 3 легкові машини або 2 вантажівки (ЗІЛ, ГАЗ). - Великий вибір фруктів та ягід (персики, абрикоси, елітні сорти винограду, малина, смородина). Все доглянуте та родить. 4. Інфраструктура (пішки): - Ліс — 5 хв - Магазини — 10 хв. - Поліклініка — 15 хв. - Школа — 20 хв. - Центр міста — 7 хвилин на авто. Контакти: - Телефонуйте: 09*********84 Наталія - Пишіть (Viber, Telegram, Whatsapp): 06*********04 Євген