продам будинок

Львівська область Пустомитівський район,  місто Винники
Показати на карті
112'000 USD
829 за м2
Код: 918621260
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2
Площа: 135 м2
Земельна ділянка: 3.3 сот
оновлено: 16 травня
Продаж котеджу у Винники, 135 м2, Львів Таунхаус; Продається котедж у Винниках — ваш дім біля лісу, 5 хвилин від Львова Вулиця Симоненка, Винники (орієнтир — АЗС ОККО при вʼїзді в місто) Уявіть: ранкова кава на власному подвірʼї, за спиною — тиша мальовничого лісу, попереду — 5 хвилин і ви вже у Львові. Це не мрія, це — ваш майбутній будинок. Чому ця локація виграшна? Елітний та затишний район Винники поєднує все, що важливо: поряд великий сучасний ЖК з магазином і розвиненою інфраструктурою — і водночас жодного відчуття міської метушні. Ліс — за 2 хвилини ходьби. Район активно розвивається, а це означає, що ваша інвестиція лише зростатиме в ціні. Що ви отримуєте: • 135 м² | газоблок | надійна конструкція • Вікна Rehau, 3-камерні — тепло та тихо • Утеплений дах (мінвата) — економія на опаленні • Всі комунікації: центральна каналізація, газ, електрика + власна свердловина • 5 хв до Львова, 2 хв до лісу, поруч — вся інфраструктура Стадія та ціна: Зараз монтуються дах і паркан — будинок здається у 2 кварталі 2026 року. Увійти на фінальному етапі будівництва — значить отримати найкращу ціну: 830 $/м². Для локації такого рівня — це виключна пропозиція. Продаж від власника ! Без співпраці з ріелторами.