довгострокова оренда квартира
| Код: |
918116626
|
| Поверх: |
7 із 9
|
| Площа: |
32 м2
|
| Кухня: |
8 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
14:45
|
Шевченківський; Оренда 1-кімнатної квартири метро Дорогожичі.; Здається в оренду затишна однокімнатна квартира в чистому та охайному стані за адресою вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 89, поруч з Інститутом КИМО (ІМВ). Будинок знаходиться лише за 100 м від Інституту, між двома станціями метро: до метро Дорогожичі — 10 хвилин пішки, до Лук’янівки — близько 15 хвилин. Квартира розташована в цегляному будинку з гарним урбаністичним видом на місто, вікна виходять на південну сторону, тому приміщення завжди світле та тепле.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: двокамерний холодильник, пральна машина, Wi-Fi, двоспальне ліжко, письмовий стіл зі стільцем, містка шафа-купе та засклений балкон із лаунж-зоною.
Поруч розвинена інфраструктура: продуктовий супермаркет Сільпо, АТБ-маркет, ресторан «Пузата Хата», ТРЦ «Променада Центр», продуктовий ринок біля метро Лук’янівка, банки, кав’ярні, піцерії, міська клінічна лікарня та бювет. Будинок розташований всього за 5 хвилин від урочища Бабин Яр, а також зручно добиратися до центральної частини міста. Ідеальний варіант для комфортного проживання.