довгострокова оренда будинок

Вінницька область ,  місто Вінниця
Показати на карті
2'500 ГРН
62 за м2
Код: 917611842
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1
Площа: 40 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 02:16
Оренда времянки навпроти школи міліціі койка місце; Здаю времянку одразу навпроти школи міліції койка місце 09******52 люда