продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Покров (Орджонікідзе)
Показати на карті
11'500 USD
185 за м2
Код: 914218267
Поверх: 5 із 5
Площа: 62 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 19 травня
3-х кімнатна квартира м.Покров; Продається 3-х кімнатна квартира м.Покров. Чешка в тихому районі, п'ятий поверх, 62кв.м,не кутова, є горище. Всі питання за телефоном 05******61