продам будинок

Івано-Франківська область Богородчанський район,  смт Богородчани
Показати на карті
53'000 USD
353 за м2
Код: 914108825
К-ть кімнат: 2
Поверх: 2
Площа: 150 м2
Земельна ділянка: 50 сот
оновлено: 14 травня
Срочно продаж або обмін на кв; Продам будинок село горохолино богоридчансткій район за 50 $готівка на обмін 57або обміняю на квартиру в м Івано франківська ,Києв ,Одеса . Будинок повснісю автономний тепла підлога газовий котел підвал є .2 кімнати душ туалет в домі . Другий поверх майстерня можна переробити під житлову кімнату .тереторія навколо будинку має 21 сотик також заду будинка є ше 27 сотих разом по документах 50 сотих землі .можна здавати в оренду землю. На тереторій є сад яблук груш вишень .збоку є виноградник Кому цікаво господарити жити насолоджуватись чистим повітрям тишиною і мати продукти з городу це саме цей варіант все готово для проживання .