продам квартира

місто Київ
102'000 USD
2956 за м2
Код: 914672209
Поверх: 5 із 5
Площа: 34.5 м2
Кухня: 5.3 м2
оновлено: 17 травня
Печерський; БЕЗ РІЕЛТОРІВ! Продаж квартири від власника | Печерськ, Лаврська 8, м. Арсенальна; РІЕЛТОРАМ НЕ ТУРБУВАТИ! ВЛАСНИК! Без % Продається затишна однокімнатна квартира на вул. Івана Мазепи 8 (Лаврська 8) ст. м. Арсенальна • Загальна площа: 34,5 м² • Висота стелі: 2,75 м • Поверх: 5-й • Будинок: цегляний, 1961 року побудови • Дах: у відмінному стані, тех. поверх Територія закрита, є відеоспостереження. Під’їзд чистий та доглянутий, сусіди тихі й порядні. З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на парк Вічної Слави, який розташований прямо через дорогу — ідеальне місце для прогулянок та відпочинку. До ст. метро Арсенальна - 10 хвилин пішки. Поруч у 5 хвилинах є Novus, Eva, та ще деякі магазини.