Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 14 травня

схожі активні оголошення за лінком:
продам квартиру Волинська область Ковельський район смт Люблинець

продам квартира

Волинська область Ковельський район,  смт Люблинець
Показати на карті
38'000 USD
730 за м2
квартира продам смт Люблинець — фото не додано
Код: 912903455
Поверх: 3 із 5
Площа: 52 м2
Кухня: 8 м2
оновлено: 14 травня
Продаж квартири в смт. Люблинець; Квартира двох кімнатна, знаходиться на третьому поверсі, є підвал, квартира потребує капітального ремонту