продам квартира
| Код: |
912592280
|
| Поверх: |
22 із 22
|
| Площа: |
42.2 м2
|
| Кухня: |
10.1 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
3 лютого
|
Деснянський; Продам 1-ну квартиру на Троєщині, Лисківська; Пропонується до продажу простора однокімнатна видова квартира на 22-му поверсі керамзитобетонного будинку по вул Лисківська, Троєщина.
Квартира має вдале планування та реальну можливість перепланування у двокімнатну без демонтажу несучих конструкцій і складних перепланувань.
Загальний метраж - 42,2 кв.м.
Планування та оснащення:
• Велика кухня, яку за потреби можна переобладнати в окрему кімнату; встановлена електроплита та холодильник Liebherr.
• Простора кімната з великим двоспальним ліжком Venetto, письмовим столом і кріслом; додатково є розкладне крісло.
• Зручна простора прихожа з можливістю облаштування окремої гардеробної (наразі встановлено дві шафи).
• Сумісний санвузол з ванною, бойлером та пральною машиною.
• Великий засклений балкон з броньованими вікнами.
• Надійні броньовані вхідні двері вагою близько 140 кг із системою «краб».
Усі меблі та побутова техніка залишаються.
Переваги квартири:
• Видова квартира: з балкону відкриваються панорамні краєвиди на правий берег — від Батьківщини-Матері, центральну частину міста та Київське водосховище.
• Квартира тепла та світла, з низькими комунальними платежами.
• Тихі, спокійні сусіди на поверсі, переважно сімейні, проживають давно.
Локація та інфраструктура:
• Поруч у літній період — затоки Дніпра та Десни, великі зони для відпочинку, велопрогулянок і риболовлі.
• Зручна транспортна розвʼязка: автобусні маршрути в центр міста, маршрутки, автобуси й тролейбуси у напрямках метро Чернігівська, Дарниця, Почайна, Оболонь, Звіринецька, Либідська, а також швидкісний трамвай до кільцевої електрички.
• Поруч супермаркети: Сільпо, АТБ (2), ЕКО-Маркет, Аврора.
У пішій доступності — ТРЦ «Район» з магазинами, ресторанами, кінотеатром та великим Сільпо.
• У сусідніх будинках — численні магазини «біля дому», кавʼярні, перукарні, зоомагазини.
• Багато шкіл і дитячих садочків поруч.
• У дворі розгорнуті дві великі палатки незламності МЧС.
Квартира від власника