довгострокова оренда квартира
| Код: |
912544361
|
| Поверх: |
3 із 25
|
| Площа: |
47 м2
|
| Кухня: |
14 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
19:21
|
Печерський; 2к квартира в оренду ЖК Престижхолл; Пропонується квартира в одному з найкращих ЖК «Престиж Холл», всього за 5 хвилин пішки від метро «Палац Україна».
Квартира має окрему спальню з ліжком 160×200 см та місцем для зберігання речей під ним. У спальні встановлена велика шафа 2,5×0,6 м на висоту 3 м.
Кухня-студія обладнана диваном з розкладкою 160×200 см, кухонними меблями та технікою: духовка Candy, посудомийна машина Indesit, холодильник Indesit, мікрохвильова піч. Є кондиціонер. У передпокої також велика шафа 2,5×3 м.
Санвузол оснащений просторою душовою кабіною 1,2×0,8 м, умивальником з поверхнею зі штучного каменю, пральною машиною Indesit та інсталяцією Geberit. Підведена гаряча вода, додатково встановлений бойлер Bosch на 80 л. Підігрів підлоги у ванній та на заскленій лоджії, де також облаштоване робоче місце зі столом та стільцем.
Підлога у квартирі плиткова, стіни оздоблені декоративною штукатуркою. Вікна виходять на тиху частину міста. Квартира тепла взимку та прохолодна влітку.
У будинку є підземний паркінг (100 $/міс.), поруч — охоронювана відкрита стоянка (1800 грн/міс.). Поруч метро, супермаркет NOVUS. У секції працює консьєрж та охорона, будинок огороджений, вхід тільки за магнітними картками. Квартира підключена до інтернету та готова для заселення.