довгострокова оренда квартира

місто Київ
14'000 ГРН
437 за м2
Код: 909783128
Поверх: 6 із 9
Площа: 32 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 06:40
Солом'янський; Без%‼️Здам 1к.квартиру меблі/техніка/.вул. Смілянська 19; Здається однокімнатна квартира у Соломінскому районі міста Києва, по вул. Смілянський 19, без комісії, від власника. Квартира у гарному стані холодильник, пральна машинка, меблі, двух спальне ліжко та крісло-ліжко. Поруч зупинка громадського транспорту, АТБ. Паркомісця під вікнами. Поруч Укриття в школі 100 метрах. Бажанно Без тварин. Поруч у районі сдаємо гараж з поділом та охороною 2,5 км. від будинку, можно подивитись в моїх оголошеннях.