довгострокова оренда квартира
| Код: |
906965446
|
| Поверх: |
15 із 16
|
| Площа: |
46 м2
|
| Кухня: |
8 м2
|
| Ванні кімнати: |
1
|
| оновлено: |
11:35
|
Дніпровський; Сдам квартиру в оренду Русанівська набережна, 16; Для довготривалої оренди пропонується затишна 2-х кімнатна квартира на Русанівській набережнійі, 16, неподалік від метро Лівобережна.
15/16 поверхового відомчого цегляного будинку. Поруч велика паркова зона та річка.
Квартира післе косметичного ремонту, з роздільним плануванням, «гардеробною», що забезпечує комфорт та особистий простір для кожного члена сім’ї.
Інтер’єр облаштований новими сучасними меблями та якісною побутовою технікою (великий холодильник Bosch, пральна машинка Bosch, 2 телевізора SONY, цифровое кабельное ТВ, интернет, WiFi). В наявності праска, прасувальна дошка, пилосос.
Будинок з охайним під’їздом, 2-ма ліфтами та домофоном. Наявність газу додає зручності у побуті, дозволяючи готувати їжу навіть при відключенні світла.
У кроковій доступності необхідна міська інфраструктура: школи, дитячі садочки, пошта, полікліника, кинотеатр, магазини, кафе, ресторани.
Комунальні платежі влітку становлять близько 1000 грн., взимку ~ 2000 грн.
Вартість оренди: 17000 грн. + коммуналка.
Тел.власника: 8-06*********65 Олександр