довгострокова оренда квартира

Вінницька область ,  місто Вінниця
Показати на карті
14'000 ГРН
285 за м2
Код: 907903371
Поверх: 2 із 5
Площа: 49 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 08:11
Власник здає 2 кімнатну квартиру у Вінниці , на вулиці Максима Шимка.; Даухкімнатна квартира 49/29/6 на другому поверсі по вулиці Максима Шимка. Стан жилий, після косметичного ремонту. Другий поверх п'яти поверхового будинку. Ріелторів прохання не турбувати. Квартира порожня, готова до заселення.