продам квартира
| Код: |
907837136
|
| Поверх: |
2 із 4
|
| Площа: |
46.5 м2
|
| Кухня: |
16.2 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
05:34
|
Продається квартира; Будинок акредитований під є Оселя!!!
Також підходять інші програми!!!
Оформлення мінімальне!!!
Якість будинку вас приємно вразить,після перегляду ви зрозумієте що я маю на увазі)))
Квартира на 2 поверсі з виглядом у двір,чудове спостереження особливо коли є діти)
Будівництво за новими будівельними нормами, закритий внутрішній двір, є власна інфраструктура (школа та дитячий садок поряд в 1,5 км. у с. Дмитрівка, є шкільний автобус з безкоштовним підвозом діток). Поруч у пішій доступності магазини: "Фора", "АТБ", "Мегамаркет".
Щодо матеріалів: будинок побудований з червоної повнотілої цегли в півтори цеглини (товщина стін 38 сантиметрів), утеплювач 20 сантиметрів (пінополістирол, негорючий, клас Г1), вікна wds 6ї серії (3 скла, камери заповнені газом аргоном, є напилення Solar). Окрім того вікна йдуть із євровстановленням (використання гідро та паро бар'єру). Також квартира має можливість вільного планування простору. Щодо комунікацій - централізована каналізація, вода - власна скважина (120 метрів). У будинку є укриття, яке відповідає нормам.
Продаж від власника ,можливий торг)
ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ
поряд з Києвом
«Міланж» — комфортне життя у спокійному місці, яке відділяє від переваг столиці лише 10 хвилин. Рівно стільки треба проїхати до станції метро Житомирська по рівній трасі з високою пропускною здатністю. Швидкий проїзд без нервів у заторах у будь-який час доби: 3 смуги в кожну сторону та гарне освітлення дозволять безпечно дістатись додому в будь-який час доби.