продам квартира

Волинська область Луцький район,  село Липини
Показати на карті
48'000 USD
1162 за м2
Код: 907676940
Поверх: 5 із 8
Площа: 41.3 м2
Кухня: 16 м2
оновлено: 06:36
Продам квартиру 1кімнатна 41.3кв. жк «перший квартал»; Продам квартиру жк «перший квартал» від надійного забудовника «Ефект» Зданий будинок, всі комунікаціі є. Біля Епіцентру та Макдональсу 41.3кв. 5-й поверх Готова для реестраціі права власності.