продам будинок
| Код: |
905504364
|
| К-ть кімнат: |
1
|
| Поверх: |
2
|
| Площа: |
50 м2
|
| Земельна ділянка: |
1 сот
|
| оновлено: |
08:30
|
Таунхаус 50 кв. КМ Паларіс, газ, автономне живлення. Власник!; Продається двоповерховий таунхаус 50 кв. у КМ Паларіс, вул. Ясна у Борисполі від власника, без рієлтора. Із газовим опаленням та автономним живленням. Прохання рієлторам не турбувати!
1 поверх - коридор, кухня та санвузол із душем. 2 поверх - коридор, спальня та санвузол із ванною.
Таунхаус із власною земельною ділянкою (можна збільшити паркомісце на 2 машини), є місце для мангалу. У квартирі встановлений інвертор, час автономної роботи при блекауті - більше 5-6 годин (із можливістю збільшити до 10 годин). На вулиці є вихід для генератора.
У квартирі ремонт, меблі, на обох поверхах тепла підлога та батареї, встановлені газовий котел Proterm і 2 інверторних кондиціонери Gree, залишаються кухня із духовкою, витяжкою та холодильником Whirlpool, 2 шафи-купе. У санвузлах сантехніка Aqua Rodos, Imprese, ванна AM.PM, навісні тумби з умивальниками та дзеркалами.
Вода та каналізація - міські. На все встановлені лічильники (світло день/ніч). Інтернет - оптоволокно, працює при блекауті.
Найближчі сусіди вже з ремонтами, кількість сусідів мінімальна.
Будинок знаходиться по центру містечка, не треба довго їздити та блукати по території.
На території котеджного містечка є парки, дитячі та спортивні майданчики, майданчик для вигулу собак, бювет, кафе та магазин (незабаром відкриття), приватний дитячий садок із власним укриттям. Територія закрита з відеоспостереженням та охороною.
Поряд із котеджним містечком 3-тя школа, державний дитячий садочок, магазини, зупинка маршруток, зручна транспортна розв'язка, озеро.
Матеріал будівництва - газоблок 300 мм.
Перекриття - ЗБ плити.
Бетонні сходи між 1 і 2 поверхом.
Утеплення - 100 мм пінопласт.
Фасад - декоративна штукатурка.
Вікна - панорамні, двокамерні склопакети, енергоощадні.
Дах - утеплена металочерепиця.
У квартирі жили тільки власники, в оренду не здавалася.
Документи готові.
Нотаріальне оформлення.
Торг на місці. Рієлторам не турбувати.