продам квартира

Київська область ,  місто Бориспіль
Показати на карті
34'000 USD
714 за м2
Код: 901976514
Поверх: 2 із 4
Площа: 47.6 м2
Кухня: 20.6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 06:49
Продам однокімнатну квартиру, м. Борисіль; Продам квартиру за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка 33. Опис квартири: Однокімнатна квартира, розташована на другому поверсі, опалення: електро. В наявності: електрокотел, два радіатори, заведенний інтернет. Десять хвилин від центра міста. Деталі за телефоном: +38 09*********47 Алла +38 09*********86 Тамара