довгострокова оренда будинок
| Код: |
904541242
|
| К-ть кімнат: |
4
|
| Поверх: |
2
|
| Площа: |
80 м2
|
| Земельна ділянка: |
1 сот
|
| оновлено: |
25 жовтня
|
Затишний таунхаус у с. Ходосівка; Здається від власника, без комісії та тільки довгостроково, таунхаус з терасою та двома паркомісцями.
7 км від Києва, по швидкому шосе, до центра міста, ви дістанетесь за 20 хв.
Закрита парковка, де ви маєте змогу залишити свої два авто навпроти входу.
1 поверх: просторий коридор, туалетна кімната з пральною машинкою, затишна кухня-студіо з великим, зручним диваном, обладнана кухня з усім необхідним посудом, тепла підлога, інверторний кондиціонер, газова колонка, електроплита, духова піч, посудомийна машинка та холодильник. Вид на чудову терасу, зеленим газоном та невеличким садом.
2 поверх: велика ванна кімната, вид з однієї кінати на сад, з іншої кімнати на парковку та зелений майданчик для вигулу собак, нова підлога з екологічного ламінату, ліжко з преміум матрацом, шафи для зберігання речей, велике дзеркало та 2 балкони, з захисними ролетами.
3 поверх з висувною драбиною, мансардний поверх, де ви зможете або зберігати ваші речі або облаштувати цю кімнату для ваших потреб (можливо під кабінет.
В будинку встановлена акумулторна система забезпечення електроенергією на випадки відключень світла.
Таунхаус знаходиться біля аутлет-містечка Мануфактура, де є різноманітні ресторани та магазини. В 5 хв пішки знаходиться Мегамаркет в якому окрім продуктів є кінотеатр, дитяче дозвілля, спортзала, салони краси, а також клініка Мануфактура. Поряд є чудові Голубі озера та ліс, планерна гора з чудовми видами та місяцем для прогулянки.
Комунальні платежі в зимовий період приблизно 2500 грн. в літній 1800 грн.
Розлядаємо орендарів, які мають адекватних собак)
ВАЖЛИВО! ПРОШУ ДЗВОНИТИ ТА ПИСАТИ ЛИШЕ НА ТЕЛЕГРАМ ЗАСТОСУНОК (НАПРЯМУ - ВЛАСНИК СЕРГІЙ) або залишати повідомлення в ОЛХ