продам квартира
Код: |
900890453
|
Поверх: |
24 із 25
|
Площа: |
150 м2
|
Кухня: |
40 м2
|
Ванні кімнати: |
3
|
оновлено: |
1 жовтня
|
Шевченківський; Продажа квартири; Вул Глибочицька, 43 ЖК Міракс, комплекс бізнес-класу з 7-ми будинків. Розташований в історичному центрі столиці. До метро Контрактова 15хв пішки або трамвай 5хв.
Поруч є дві школи, садочок, парк, кінотеатр та ін. На перших поверхах багато комерційних приміщень за рахунок чого буде все що потрібно для комфортного проживання.
Будівництво: монолітно-каркасе, стіни керамоброк, утеплення навісний фасад на базальтову вату. Важливо що в цьому ЖК опалення міське централізоване з індивідуальними лічильниками. Якісні вікна п'ятикамерні класу А. Також в цьому будинку #4, секція-Б 12 поверхів 3 ліфта і саме в цьому будинку і в цій секції ліфт спускається на паркінг (також продаємо паркомісце).
Перепоступка в головному офісі КМБ.
90% виконання робіт: сантехніка та електрика виконана, стіни оштукатуренні, фасад готовий.
Квартира складається із 2 поверхів. 4 кімнати, 150 метрів.