продам квартира
| Код: |
897271562
|
| Поверх: |
5 із 6
|
| Площа: |
42.7 м2
|
| Кухня: |
15 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
7 лютого
|
Студія в новобудові ЖК Гранд Віледж (ЖК Grand Village) 43 кв.м.; Увага!
Продаж термінова і тільки по цій причині низька ціна!
Ціна остаточна і обговоренню не підлягає (приблизну ринкову вартість показано на останньому фото).
Унікальна можливість інвестувати в об'єкт в елітному районі. В силу свого досконалого логістичного розташування, район надзвичайно жвавий і надалі активно розвивається.
Житло продається безпосередньо від власника, що означає купівлю без переплат !!!
Підходить під "єОселя"/є відновлення (потребує уточнення у Вашій фінустанові).
Квартира-студія 43 кв.м. на 5 поверсі 6-ти поверхового будинку з сучасним тихим ліфтом на вул. Сковороди в Сокільниках (південно-західна частина об'їздної дороги Львова).
З авторським ремонтом, виключно з дорогих екологічних матеріалів, пластику мінімум, дерева та металу - максимум:
- сантехніка зі США, замовлялась особисто (душ з термостатом, додатково пісуар з оригінальним американським зливним механізмом).
- деревина виключно модрина, ручної обробки, фарба тільки екологічна на водній основі, як на дереві, так і на стінах.
- кухонний стіл - натуральний камінь (граніт).
- стеля - полірований бетон покритий найдорожчим затверджувачем (вкрай дороговартісна робота, адже робиться тільки вручну, болгаркою)
- по периметру встановлено, під самою стелею, точкове освітлення, яке розділяє квартиру на зони
- підлога по ВСІЙ площі квартири з водяним підігрівом, яка теж розділена на зони: балкон, кухня / кімната, ванна/коридор.
- без ЖОДНИХ порогів по всій площі квартири з широким входом в душову, вхідний отвір до ванної кімнати був розширений до розмірів звичайних міжкімнатних дверей, демонтована внутрішня перегородка, що подарувало не тільки простір, але й в сумі, адаптацію для людей з особливими потребами.
- вікна утеплювалися власноруч (дешева монтажна піна забудовника з усіх шпарин була усунена і нанесена професійна поліуретанова піна Soudal. Усі панорамні вікна виходять на південний схід, без наскрізних вітрів, а в плюсі зі зробленими "вдосконаленнями" - мінімальні витрати на опалення. Дуже світла та тепла квартира.
Як Ви можете вже з цього судити, в квартиру вкладалися не лише гроші, але й душа, без планів перепродажу. Тому можете бути впевненими в якості матеріалів та робіт, робилося все з прицілом "на завжди".
Внутрішній дворик ЖК вільний від транспорту, безпечна ігрова зона для дітей. На території є усі потрібна інфраструктура: дит.садок, продуктові магазини, кафешки, салон краси, стоматологічна клініка і т.д.. На балансі ОСББ та налічує приблизно 2000-2500 мешканців (611 квартир + майже всі перші поверхи - комерція). ЖК повністю готовий, а це означає що Ви будете позбавлені пилюки, болота, надлишкового шуму кранів, тракторів і т.д.
Ціна - еквівалент 60К євро.
Торгу немає.
Відеоогляд відправлю за запитом.