продам земля
| Код: |
897739832
|
| Земельна ділянка: |
20 сот
|
| Цільове призначення: |
інше
|
| оновлено: |
30 березня
|
земельна ділянка для нового будинку; Шукаєте ідеальне місце для власного будинку поруч із Києвом? Пропонуємо рівну ділянку площею 20 соток у мальовничій Григорівці.
Чому варто звернути увагу:
• Транспортна доступність: Пряма маршрутка з Києва зупиняється прямо біля ділянки — ідеально для тих, хто цінує комфорт без авто.
• Комунікації: Електрика вже на ділянці, газ проходить по вулиці (легке підключення), можливість облаштування власної свердловини.
• Оточення: Поруч сучасні нові будинки та привітні сусіди. Сама ділянка правильної форми, готова до втілення ваших архітектурних ідей.
• Стан: На території є старі будівлі (під знесення або як тимчасове місце для зберігання інструментів під час будівництва).
Умови продажу: Ми відкриті до діалогу та готові обговорювати ціну. Якщо вам подобається місце — обов'язково домовимося!
• Ціна: 15000 $ (Можливий активний торг).
• Документи: Повний пакет, кадастровий номер у наявності.
Дзвоніть або пишіть у приватні повідомлення, організуємо перегляд у зручний час!