довгострокова оренда квартира
Код: |
897627397
|
Поверх: |
1 із 5
|
Площа: |
55 м2
|
Кухня: |
6 м2
|
Ванні кімнати: |
2
|
оновлено: |
1 вересня
|
Шевченківський; 3-кімнатна квартира Нивки/Святошино; Здамо на тривалий термін 3-кімнатну квартиру по вул.Мрії (колишня Ак.Туполєва).
Підключено швидкісний інтернет / Wi-Fi, є телевізор 40ʼ, все освітлення енергозберігаюче. У вітальні великий диван, що розкладається в широке двоспальне ліжко. В спальні широке двоспальне ліжко 160х190 з ортопедичним матрасом, також є робоче місце. В дитячій ліжко 170х80 з ортопедичним дитячим матрасом. Вітальня прохідна, дитяча та спальня відокремлені. Є містка шафа-купе.
Кухня оснащена витяжкою, газовою варильною поверхнею, електричною духовою шафою, фільтром питної води.
Електрична програмована тепла підлога в санвузлі, душовий бокс, пральна машина, бойлер.
Поруч з будинком багато зупинок громадського транспорту, метро Нивки та Святошино в пішій доступності (700м і 600м). Великий супермаркет Сільпо, магазини, салон краси, аптеки, відділення банків. На сусідній вулиці 2 рази на тиждень продуктова ярмарка.
Вікна на обидві сторони будинку. Тихі сусіди. Перша здача. Виконано професійне прибирання.
Перевага надається сімʼям з дітьми або парам.