продам будинок
Код: |
895938840
|
К-ть кімнат: |
2
|
Поверх: |
1
|
Площа: |
54 м2
|
Земельна ділянка: |
56 сот
|
оновлено: |
12:18
|
Продаж ділянки з хаткою у мальовничому селі Копачів, Київська область; Продається чудова земельна ділянка у мальовничому селі Копачів, Обухівський район, Київська область (всього 45 км до столиці та 15 км до Обухова!) від Власника!
Локація, яку ви полюбите з першого погляду!
Розташування в мальовничому селі Копачів — тут чисте повітря, тиша та неймовірні краєвиди. Поруч — Копачівські схили, легендарна гора Остриця та кінний клуб «Кентавр» для сімейних прогулянок верхи.
Зручний доїзд — асфальт до самих воріт, 40 хвилин від Києва.
Фактична площа — 56 соток (25 приватизовано під забудову + 31 сотка городу в постійному користуванні, прилягає до ділянки, можливість приватизації після війни, якщо виникне потреба). Всі документи в порядку.
На ділянці знаходиться будинок під демонтаж або під ремонт, бо підлога і дах цілі, або ж під тимчасове проживання, на період будівництва а також сарайчик під демонтаж. Є погріб. Ділянка простора, зелена, з фруктовими деревами, родюча земля, гарні краєвиди.
Переваги ділянки:
— Рівна, зручна форма
— Підходить для будівництва будинку, дачі, агро- або еко-бізнесу
— Комунікації: газ, електрика, колодязь, піч
— Асфальтований під’їзд
Неповторна природа та інфраструктура:
— Неподалік — Копачівські схили, гора Остриця, кінний клуб "Кентавр"
— Історико-культурний центр «Парк Київська Русь» — в самому селі
— Річка Стугна, зарыблений ставок, луки та ліси
— Магазини, школа, амбулаторія, пошта — все поруч
Місце, що надихає:
— Казкові краєвиди, чисте повітря, тиша і спокій
— Ідеально для тих, хто мріє про життя поруч із природою
Торг.
Можливий обмін на будиночок з маленькою ділянкою (до 10 соток) в Обухові