продам квартира
Код: |
895064376
|
Поверх: |
5 із 9
|
Площа: |
29 м2
|
Кухня: |
5.4 м2
|
Ванні кімнати: |
2
|
оновлено: |
12:17
|
Подільський; Продаж 1-кімнатної квартири, 29 м.кв., пр-т Європейського Союзу, 3; Гарний варіант затишної та світлої квартири яка розташованана 5-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку за адресою проспект Європейського Союзу, 3.
Загальна площа 29кв.м. Висота стелі 2,5м. Стіни – цегла. Перекриття – залізобетон.
Кімната 13,3 кв.м., кухня 5,4 кв.м., санвузол 3,4 кв.м., коридор 3,6 кв.м., балкон 3,3 кв.м.
Повністю облаштована меблями та технікою в чудовому стані. Лічильники води замінені та повірені. Лічильник електроенергії день-ніч.
Опалення централізоване. Ліфт був замінений не більше 5 років тому. Вікна виходять на захід з досить гарним видом, шуму від дороги мінімум. Жодних критичних об’єктів поряд)
Дуже зручне розташування, під будинком дитячий майданчик, багато місця для автомобіля, в 50-100м АТБ, Сільпо, Аптеки, Макдональдс, Домінос, багато кафе/ресторанів, невеликий ринок з усім необхідним, навколо багато затишних скверів та парків. Також в 2хв дитячий садочок та школа. В 50 метрах від будинку є зупинки громадського транспорту.
Зручна транспортна розв’язка в усіх напрямках по місту: м. Оболонь/Мінська 10хв, м. Почайна 20хв, м. Лук’янівська 25хв, м. Нивки 30-40хв, ТРЦ Ретровіль – 2,2км, ТРЦ Караван – 2км. Будується метро на Виноградар - до найближчої станції 1,5км (15-20хв пішки). Також в пішій доступності приватні лікарні, сінево, діла, державна лікарня – 800м. В 30хв є чудове озеро Міністерське для відпочинку.
Документам більше 3 років. Власник.