продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
158'000 USD
2468 за м2
Код: 857581838
Поверх: 4 із 9
Площа: 64 м2
Кухня: 13 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 11:04
Залізничний; Продаж 2кімн квартири від ВЛАСНИКА.; Продаж 2кімн квартири в новобудові СБ Груб по вул.Городоцька 245а . Квартира світла ,затишна. Меблі та двері виготовлені з дуба,італійські шпалери. В квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка. Опалення індивідуальне. Санвузол роздільний, 2 балкони.Розвинута інфраструктура.Власник.