продам квартира

місто Київ
50'100 USD
821 за м2
Код: 880812915
Поверх: 25 із 25
Площа: 61 м2
Кухня: 18 м2
оновлено: 23 травня
Деснянський; ЖК Деснянський, 61м². ЗДАНИЙ! 1-й буд.,Електротехнічна 43; БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ! Присвоєна поштова адреса. Ключі - червень 2026. БУДИНОК 1. Власник. 06*********57 Величезна 2-х стороння "розпашонка" ( вікна у двір на Троєщину та на Лісний) видова однокімнатна квартира з кухнею 18м² з балконом з можливістю легкого перепланування в 2-х кімнатну ..Квартира з ремонтом від забудовника. 25 поверх.