довгострокова оренда квартира

Івано-Франківська область Івано-Франківський район,  село Вовчинець
Показати на карті
7'200 ГРН
189 за м2
Код: 891510012
Поверх: 4 із 9
Площа: 38 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Оренда 1к. квартири власник; Без комісії. Власник. Здам 1-но кімнатну каартиру Вовчинецька 170. Можливе заселення з 1.06.2026. Рієлторам не писати і не дзвонити!