довгострокова оренда квартира

Вінницька область ,  місто Вінниця
Показати на карті
10'000 ГРН
181 за м2
Код: 885664299
Поверх: 7 із 9
Площа: 55 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 23 травня
Оренда 2-кім квартири від ВЛАСНИКА БЕЗ КОМІСІЇ; Здам в оренду на довгий термін двокімнатну квартиру на Л. Ратушної біля зупинки тролейбуса. Кімнати окремі. Є всі необхідні меблі, новий холодильник , пральна машина . Балкон засклений. Простий житловий стан. Перевагу надаю працюючим хлопцям, студентам. Квартира вільна.