продам будинок
Черкаська область Звенигородський район, село Козацьке , вул. Галини Красицької (Жовтнева) 1
Показати на карті
Кадастровий номер: |
0
|
К-ть кімнат: |
1
|
Площа: |
71.4 м2
|
Житлова площа: |
71.4 м2
|
Кухня: |
4 м2
|
Ванні кімнати: |
1
|
Земельна ділянка: |
60 сот
|
оновлено: |
14:50
|
Будинок для життя і бізнесу в зеленому серці Черкащини🌳
Продається затишний, світлий будинок з великим садом і господарством.
📍 Розташування:
Мальовниче село в зеленій лісовій зоні, лише 4 км від траси Черкаси–Умань (зручний асфальтований під’їзд). У селі є вся необхідна інфраструктура: школа, дитсадок, будинок культури, лікарня, супермаркет, магазини (продовольчі й будівельний), Укрпошта, Нова пошта, сільрада, діючий колгосп, паркова зона, кілька ставків. Регулярне транспортне сполучення.
🏠 Будинок:
Утеплений, світлий і доглянутий.3 кімнати, кухня, туалет, веранда. Пічне та газове опалення (індивідуальне).
Є груба і лежанка — для затишку та економії.Вода і газ підведені до будинку та літньої кухні.Електрика – 3 фази.Бойлер, насосна станція, фільтри для води. Проведений інтернет.
🏡 Територія:
Земельна ділянка – 0,10 га.Сад – 0,30 га, огороджений сіткою, близько 200 плодоносних дерев: яблуні, груші, сливи, черешні, горіхи . Також є малина та полуниця.Два в’їзди, велике подвір’я. 5 гаражів - один із ямою, інший – із підвалом і ліфтом. 2 підвали, 2 ями. Літня кухня з піччю, сарай, літній душ, господарські будівлі. Криниця (викопана у 2023 році), каналізаційна яма (2023).Подвір’я огороджене.
🌿 Готовий бізнес або ідеальне місце для великої родини, агротуризму чи власного господарства!