продам квартира
Код: |
885684921
|
Поверх: |
3 із 7
|
Площа: |
36.3 м2
|
Кухня: |
18 м2
|
Ванні кімнати: |
2
|
оновлено: |
27 квітня
|
Квартира 1к - ВІД ВЛАСНИКА - Panorama de lux; PANORAMA DE LUX
ВІД ВЛАСНИКА
1кімнатна квартира
індивідуальне газове опалення(двоконтурний котел+виводи на бойлер)
36,3 м2, 3 поверх з 7
вигляд на озеро
До Вашої уваги розкішна, видова квартира з новим, дизайнерським ремонтом.
Простора кухня-вітальня, вхідна група та окрема спальня.
Також в квартирі є багато місця для зберігання речей(комірка біля вікна у вітальні, що за столом+шафи за диваном+шафа при вході+велика шафа в спальні). Також кухня влаштована таким чином, що передбачає острівну групу.
Вся квартира обладнана технікою, все що на фото(від меблів до декору) - все залишається навим власникам.
Звісно, найбільшою перевагою даної квартири це є локація біля озера до якого є окремий вихід для власників ЖК. Близьке розташування і до центру міста, і до міської лікарні, і до ТЦ Happy Mall.
Чудова інфраструктура, сучасний ліфт, газ, 3 поверх, озеро, боковий вигляд з вікна на озеро, супер локація, краса у всі пори року біля найбільшого озера Рівного, дизайнерський, крутий, вишуканий ремонт за індивідуальним дизайн проєктом реалізований бригадою професіоналів, 2 великих щитки з автоматів де все розписано, 2 виводи на 2 кондиціонери, всюди де плитка тепла водяна підлога, гігієнічний душ, сервант з підсвіткою, тоновані дизайнерські дзеркала, багато різних підсвіток що димеруються та змінюють свій колір- все це робить дану квартиру найефектнішою серед інших квартир. Все на найвищому рівні.
За деталями телефонуйте. Я власниця, часто буваю за кордоном, тому на місці може інколи бути мій представник. Перегляд у зручний для Вас час за домовленістю.
Якщо я поза зоною напишіть мені, будь ласка, в телеграм або тут в додатку, бо коли я за кордоном то може бути поганий зв'язок або у вас немає хвилин у роумінгу.
Бажаю кожному знайти своє житло мрії - а дана квартира є саме такою!)