довгострокова оренда будинок
Код: |
885475613
|
К-ть кімнат: |
6
|
Поверх: |
2
|
Площа: |
300 м2
|
Земельна ділянка: |
15 сот
|
оновлено: |
00:50
|
Довгострокова аренда будинку біля Києва 18км. Без комісії; Сдється в оренду будинок в добротному стані, загальна 300кв.м. с.Новосілки, р-н Вишгороду. 18км. від Києва, відмінне місце для проживання.
Будинок просторий з високими стелями 2.90, тут достатньо простору для речей і дозвілля, спеціально створений для життя великої родини або двох сімей – батьків та дітей. У ньому передбачено все, щоби при спільному проживанні кожен мав можливість свого приватного простору.
Капітальний бетонний підвал (повноцінний на весь поверх, висота стели 2.80)з двома виходами, який може слугувати як укриття, гараж 32кв.м на дві машини, дві великі кімнати, що можуть використовуватись, як склади 27кв.м. та 21кв.м., котельня 3 котла- електричний, газовий та твердопаливній.
1 поверх 115кв.м. 3 роздільні кімнати, простора вітальня 24кв.м., спальня 17кв.м., кімната передпокій 12кв.м. сауна, велика кухня 18м., прихожа, ванна, душ, туалет.
2 поверх 115кв.м. 3 роздільні кімнати вільного планування по 17кв.м., великий просторий зал 45м., душ, 2 сан.узли.
У будинку є необхідне для життя бойлер 100л., пральна машина, плита газ/електро, мікрохвильова піч. Проведений швидкісний інтернет, оптоволокно. Електрика день/ніч/пік, нічний тариф 1.06грн. Подача води з свердловини 60м. Вхідні металеві двері, на вікнах першого та другого поверху решітки, це додасть вам безпеки та спокою.
Прибудинкова територія 15 соток, гарний сад-плодові дерева, розведення води по саду, невеличке озеро, ділянка дозволяє поставити басейн, є місце під грядки, літня веранда для відпочинку з друзями, зона барбекю, вальєр.
Прекрасне, тихе, місце для спокійного життя з родиною, та відпочинку в оточені природи. Поруч ліс -200м. з сосновими деревами, дитячими та спортивними майданчиками, красиві озера, річка Десна, пляжі, свіже повітря, зручна локація. У центрі Нова пошта, три магазини, школа, мед.пункт, кожного тижня ярмарки, домашні продукти, фрукти, ягоди, у сусідньому селі по трасі з Києва є Фора.
Будинок розташований не в самому селі, а в приватному секторі. Сусіди хороші, мешкають цілий рік, усі респектабельні, культурні люди. Асфальтове покриття прямо до будинку. Перед будинком можна поставити три машини. В усьому селищі покладене асфальтове покриття, освітленні вулиці, в центрі фонтани, громада села пильно слідкує за порядком, щоб ні хто не бешкетував.
Зручне сполучення до столиці Києва: на авто – 20 хвилин, зупинка маршрутки – 350м.
Тільки довгострокова оренда. Ціна на сайті для родини 7-8 людей. Орендар комісію не сплачує. Розгляну пропозиції під бізнес центр дитячого розвитку та ін. Можливість проживання та використання площ під комерційну діяльність, надає вам широкі перспективи для ваших бізнес ідей. Гарний варіант для поєднання бізнесу та одночасного проживання. Будинок чекає свого свідомого орендаря