продам квартира

Полтавська область ,  місто Полтава
Показати на карті
15'000 USD
681 за м2
Код: 885181641
Поверх: 1 із 1
Площа: 22 м2
Кухня: 22 м2
оновлено: 17 травня
Продам квартиру в м.Полтава; Продам частину будинку в м.Полтава в самому центрі 05******24 поруч інфраструктура,кільцевий транспорт,парки,магазини ,навчальні заклади.Невелика +кухня веранда (можливість добудувати)кімната з великою стелею,рівними стінами,світла (розпочатий ремонт)підведений заг,світло (не вимикають взагалі)поруч стадіон Ворскла,зручності на дворі,двір просторий,загальний закривається на ключ.Є новий проект на водовідведення+водопостачання на вулиці центральна каналізація ,але є і дозвіл на особистий септик ,вода центральна у дворі . Ціна 15000 тис дол ,я власник (без комісій) Тел 05******24