продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
71'999 EUR
1199 за м2
Код: 818500770
Поверх: 1 із 4
Площа: 60 м2
Кухня: 11 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Гарна затишна 2-кімнатна квартира на ВАЛу Борисоглібська Серьожнікова; Гарна затишна 2-кімнатна квартира на вул. Борисоглібській (Серьожнікова) в тихому престижному районі міста - на Валу від хазяйки. Загальна корисна площа 68 м2 (з балконом та підвалом). Прибудовано великий балкон з червоної цегли площею 16 м2, з підвалом 8 м2 (введено в експлуатацію, є всі документи на прибудову). Балкон весь обшитий (стіни і стеля) дерев'яною вагонкою, вікна дерев'яні, підлога дерево. В кімнатах, на кухні, в ванній, на балконі - нові дерев'яні двері. Ванна та кухня - кахлі. Встановлено лічильники на газ та воду. Водонагрівач: газова колонка Beretta нового зразка, що дає можливість користуаатись теплою водою постійно, нова газова плита Gorenya з грилем, пральна машина LG. Побутову техніку та меблі можна частково залишити - за домовленістю. Кухня 11 м2 : з двох частин 6,5 м2 кухня з виходом на літню їдальню 4,5 м2 та балкон, в яку за бажанням можна встановити буржуйку для додаткової автономії. Кімнати в комфортному жилому стані, вітальня прохідна, спальня ізольована, паркет, вікна металопластикові з широким глянцевим підвіконням, товщина зовнішніх стін 60 см. Високі стелі 2,75 м. Вікна виходять у двір. Затишне та безпечне місце! Перший поверх. Стан дуже акуратний, заходь та живи! Все робилося для себе! Можна для комфортного спокійного проживання в найгарнішому районі міста або для інвестицій: під бізнес або для здачі в оренду, поруч знаходиться Приват Банк, ресторан La Storia, Анчоусна. В нашому будинку це одна з ексклюзивних пропозицій, які в нашому районі трапляються дуже рідко. Вал та зелена зона відпочинку через дорогу! Світло (електрика), опалення, газ та вода завжди є, що вкрай важливо для зручності проживання. Немає потреби в додаткових витратах на альтернативні засоби живлення. Посередникам можна дивитись тільки з реальним покупцем квартири. Додаткові фото вишлю в Телеграм по запиту. Ціна 72 тисячі євро. Не терміново. Можливий розумний торг на місці. Оформлення угоди за рахунок покупця.