продам квартира

Харківська область ,  місто Харків
34'750 USD
609 за м2
Код: 780505993
Поверх: 7 із 9
Площа: 57 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 19 травня
Індустріальний; Продам свою двосторонню 2-х кім. квартиру 57м2. вул.Миру 47; Продам свою (без комісії агентства), простору квартиру в новобудові з великою кухнею та двостороннім плануванням (дивіться планування), присвоєно адресу вул. Миру 47, будинок повністю збудований, внутрішні роботи виконані (під'їзд, ліфт, все готове), у будинку мешкають мешканці. Квартира двостороння, не торцева, найкраще планування в будинку (вікна на схід та захід) на 7м поверсі будинок 9 поверхів. Балкон виходить із кухні, роздільний санвузол. Видають документи на право власності, мешканці роблять ремонти та заселяються. Продаж з переуступки паю або з переоформленням. Відмінна транспортна розв'язка, 2 хв пішки коло та зупинка тролейбусів, 5-7 хв пішки зупинка метро, автостанція. Розвинена інфраструктура: супермаркети; ринок; школи, дитсадки, парки – все поруч.