довгострокова оренда квартира

Київська область ,  місто Біла Церква
Показати на карті
9'000 ГРН
255 за м2
Код: 864865437
Поверх: 7 із 9
Площа: 35.2 м2
Кухня: 7.3 м2
оновлено: 17 травня
Здам однокімнатку квартиру від власника.; Здам в довгострокову оренду охайним та порядним користувачам власну однокімнатну квартиру на тривалий термін, з 1 червня 2026, цегляний будинок. Квартира знаходиться в гарному районі біля залізничного вокзалу. Квартира видова, магазини, автобусні зупинки все поруч. Коло будинку проходять автобусні маршрути: 7,13,14,16. Все що є на фото на період оренди залишається в квартирі. Без тварин. Здача безпосередньо від власника. 9т. грн/міс+комунальні. Прохання ріелторам не турбувати.