продам будинок

Львівська область Пустомитівський район,  місто Пустомити
Показати на карті
108'000 USD
490 за м2
Код: 842388598
К-ть кімнат: 5
Поверх: 2
Площа: 220 м2
Земельна ділянка: 14 сот
оновлено: 18 травня
Продам будинок в м. Пустомити; Продам даний будинок у м. Пустомити. У тихому, мальовничому місці, поруч велике озеро. Наголошую - місце/локація шикарні! Новий, забудований, обжитий житловий квартал. До будинку проведено газ, вода і світло поруч. Зовнішньо будинок з білої цегли, внутрішньо - з червоної. Панельне перекриття. В будинку є підвал-бомбосховище (завжди сухо!) Загальна житлова площа будинку, не враховуючи гараж і технічні приміщення - 220 м кв. Площа ділянки 14 сотих. Все приватизовано, є кадастровий номер. З усіх сторін живуть сусіди. Продаж від власника без посередників!