продам будинок

Київська область Васильківський район,  село Тростинка
Показати на карті
10'500 USD
250 за м2
Код: 809103338
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1
Площа: 42 м2
Земельна ділянка: 62 сот
оновлено: 10:22
Продаж ділянки з будинком 62 сотки у мальовничому місці с. Тростинка, 50 км від Києва; Продаж ділянки 62 сотки з будинком під знос-реконструкцію у мальовничому місці (с. Тростинка, 50 км від Києва) Без відсотків %, документи в полному порядку. Пропонується унікальна земельна ділянка площею **62 сотки** у тихому та затишному місці — **с. Тростинка, Васильківський район, Київська область** (15 км від м. Васильків, 50 км від Києва). Локація: вул. Юрія Гагаріна, 28 Координати: 50°04'04.6"N 30°21'33.2"E -- Основні переваги: * **Велика ділянка – 62 сотки:** * 25 соток — під забудову * 37 соток — для ведення сільського господарства * **Ідеально під:** * приватну садибу або дачу * фермерське господарство * розведення тварин / розплідник * еко-проєкт або відпочинкову базу * **Приватність:** сусіди лише з одного боку * **Рельєф:** ділянка на підвищенні з гарною панорамою * **Природа:** в кінці ділянки протікає струмок -- Будинок та комунікації: * Будинок (мазанка) — **42 м²** * 2 кімнати + кладова * Автентична піч * Стан: **під реконструкцію або знесення** Комунікації: * Електрика * Газ — поруч (на сусідній ділянці) * Колодязь на території * Господарські споруди: сарай, погріб Чому це вигідно: * Велика площа за доступною ціною * Перспективна локація недалеко від Києва * Ідеальне місце для бізнесу або заміського життя * Гарна екологія та тиша Телефонуйте для деталей та перегляду! /goo.gl/maps/kfyhwgVohgVTKS2w9 - 50°04'04.6"N 30°21'33.2"E ID: 66*****74; кадастровий номер: 3221487801:01:043:0024 , 3221487801:01:043:0023