Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 4 травня

схожі активні оголошення за лінком:
продам квартиру

продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Бузова
Показати на карті
60'000 USD
1125 за м2
квартира продам село Бузова — фото не додано
Код: 798071683
Поверх: 1 із 4
Площа: 53.3 м2
Кухня: 7.6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 4 травня
Продаж *-х кімнатної каартири від ВЛАСНИКА!; Продаж *х кімнатної квартири по вул. Центральній загальна площа **.*кв м,*й поверх,підвал,підлога з підігрівом,частково що є в квартирі залишається ,стан видно на фото -заходи и живи. Детальніше телефонуйте Місте знаходження, Київська обл, с Бузова, **хв їзди від Киева.