Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 23 лютого

схожі активні оголошення за лінком:
продам будинок село Сичавка

продам будинок

Одеська область Лиманський район,  село Сичавка
Показати на карті
57'000 EUR
237 за м2
будинок продам село Сичавка — фото не додано
Код: 665317956
К-ть кімнат: 7
Поверх: 2
Площа: 240 м2
Земельна ділянка: 34 сот
оновлено: 23 лютого
Продам * будинки з земельною ділянкою. *км до моря.; Продам два будинки на земельній ділянці ** сотки ( два держакта) в с. Сичавка Южненської міської громади Одеської області. *км до моря. За додатковою інформацією звертайтесь в Viber за номером вказаним в оголошенні. Реальному покупцю торг