Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 27 квітня

схожі активні оголошення за лінком:
продам будинок село Скибин

продам будинок

Черкаська область Жашківський район,  село Скибин
Показати на карті
4'900 USD
75 за м2
будинок продам село Скибин — фото не додано
Код: 770343129
К-ть кімнат: 5
Поверх: 1
Площа: 65 м2
Земельна ділянка: 40 сот
оновлено: 27 квітня
Срочно продам будинок; Продам будинок с.Скибин ціна договірна можливий обмін на авто, під виплату .Всі деталі по телефону ********** .