продам квартира
Код: |
679960501
|
К-ть кімнат: |
1
|
Поверх: |
7 із 9
|
Площа: |
44 м2
|
Житлова площа: |
0 м2
|
Кухня: |
15 м2
|
Ванні кімнати: |
1
|
оновлено: |
2021р.
|
Продам *кімнатна квартира в Левада затишна вул. Довженка; Продам *кімнатна квартира в Левада затишна вул. Довженка ціна з переоформленням,котел,підігрів підлоги входить в вартістьБудинок зданий,діє переуступка.Власник
Квартира розташована в кварталі Левада Затишна поблизу Льодової арени та Аквапарку. Простора кімната, великий передпокій та лоджія зроблять проживання її мешканців комфортним та якісним.
Також ми подбали про безпеку вас, ваших дітей та майна: огороджена територія з пропускною системою, відеонагляд, консьєрж - все це унеможливить вільний доступ на територію чужинців.
Будинок обладнаний сучасним швидкісним та безшумним ліфтом «Otis», в квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом.
Квартал «Левада Затишна» знаходиться в районі вул. Довженка, приваблює вигідним місцем розташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, розвинену соціально-побутову, спортивну та торговельну інфраструктури. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики.