продам земля

Київська область Вишгородський,  с. Савенки
11'000 USD
916 за м2
Кадастровий номер: 0
Земельна ділянка: 0 сот
Цільове призначення: інше
оновлено: 21 травня
Вишгородський район с Савеньки( Абрамівська сільська рада ), 12 соток , для садівництва; світло, поряд ліс та озеро; вартість 11000 у.о із комісійними