довгострокова оренда квартира

Рівненська область ,  місто Дубно
Показати на карті
10'000 ГРН
178 за м2
1 / 3
Код: 898820381
Поверх: 4 із 5
Площа: 56 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 14 травня
Оренда квартири; Довгострокова оренда квартири в центрі міста.Квартира мебльована ,з ремонтом,є побутова техніка,інтернет,автономне опалення.