довгострокова оренда квартира

місто Київ
15'000 ГРН
394 за м2
Код: 924229103
Поверх: 20 із 26
Площа: 38 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 23 травня
Дарницький; Оренда 1-кімнатної квартири район Харківської / Позняків; Оренда 1-кімнатної квартири по вул. Соломії Крушельницької, 15В (район Харківської / Позняків). Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. У кімнаті — просторий диван, телевізор, кондиціонер, стильна тумба та панорамне вікно зі шторами. Сучасне освітлення та приємний інтер’єр у нейтральних тонах. Кухня обладнана варильною поверхнею, холодильником, мікрохвильовою піччю та обідньою зоною. Є вихід на балкон, багато природного світла. Санвузол охайний: ванна, пральна машина, бойлер та якісна сантехніка. Будинок оснащений сонячними панелями — стабільно працюють ліфти, є вода та опалення навіть при відключеннях, без додаткових витрат на пальне. Зручне розташування, розвинена інфраструктура: поруч магазини, транспорт та все необхідне для комфортного життя.