продам квартира

місто Київ
85'000 USD
1976 за м2
Код: 924076012
Поверх: 5 із 9
Площа: 43 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 23 травня
Голосіївський; Продам квартиру 43 кв.м в ЖК Єнісейська садиба по вул. Писаржевського 8; Продам квартиру студію 43 кв.м в ЖК Єнісейська садиба по вул. Писаржевського 8. Панорамний вид на Печерськ і Лису гору, індивідуальне газове опалення, тепла підлога у ванній кімнаті та лоджії. Холодильник, телевізор, пральна машина, комбінована варильна поверхня (газ та електро), консʼєрж сервіс, бомбосховище. Документам більше 3-х років. В пішій доступності дитячі садочки, 59 гімназія, парк Лиса гора. 5-10 хв до метро Деміївська. Підійде як для оренди так і для проживання. При відключеннях світла вода є завжди, при підключенні газового котла до екофлоу, опалення також є постійно.