продам будинок

Вінницька область Літинський район,  село Журавне
Показати на карті
4'000 USD
76 за м2
Код: 924060357
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 52.4 м2
Земельна ділянка: 50 сот
оновлено: 23 травня
Продаж приватного будинку; Приватний приватизований будинок біля річки та лісу; кадастровий номер: TI01:4129-7459-5578-3713