Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 22 травня

схожі активні оголошення за лінком:
здам довгостроково квартиру Харківська область місто Лозова

довгострокова оренда квартира

Харківська область ,  місто Лозова
Показати на карті
9'500 ГРН
146 за м2
квартира здам довгостроково місто Лозова — фото не додано
Код: 924082203
Поверх: 2 із 5
Площа: 65 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 3
оновлено: 22 травня
здам двох кімнатну квартиру; Терміново здам двох кімнатну квартиру в оренду на тривалий термін порядним та чемним людям можливо здача Військовим не більше чотирьох людей в квартира облаштована меблями та технікою Є все для комфортного проживання оплата *-й та останній місяць + комуналка Телефонуйте або пишіть в э WhatsApp номером на WhatsApp