довгострокова оренда квартира

місто Київ
9'500 ГРН
316 за м2
Код: 924081607
Поверх: 1 із 5
Площа: 30 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 21 травня
Дніпровський; 1 к квартира на Дарницькій площі; Світла та охайна 1 к квартира на першому поверсі у тихому районі. Ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної оренди. Переваги квартири: • Новий косметичний ремонт • тепла квартира — встановлена подвійна батарея • Повністю укомплектована меблями та технікою • Тихий двір та спокійні сусіди • Зручна транспортна розв’язка У квартирі є все необхідне: 2 розкладні дивани, шафа, тумба для взуття та верхнього одягу, столи, стільці, кухонні меблі, пральна машина, холодильник, духова плита, електрочайник, кавомашина, сушилка, праска, пилосос, роутер та інтернет. Поруч: дитячий садок, школа, супермаркет, спортзал, басейн, зупинки транспорту. До метро — приблизно 15 хвилин маршруткою або міським транспортом.