довгострокова оренда квартира

Рівненська область ,  місто Рівне
Показати на карті
8'700 ГРН
158 за м2
Код: 924052371
Поверх: 1 із 1
Площа: 55 м2
Кухня: 9 м2
оновлено: 23 травня
Здам 2х кімнатну квартиру; Здаємо 2х кімнатну квартиру з власним входом, це будинок, від власника , район Боярка, вулиця Луцька, дзвоніть, 09******50