довгострокова оренда квартира

Полтавська область ,  місто Полтава
Показати на карті
12'000 ГРН
260 за м2
Код: 923937165
Поверх: 3 із 5
Площа: 46 м2
Кухня: 5 м2
оновлено: 23 травня
Полтава БЕЗ КОМІСІЇ – 2-кімнатна по кільцевому маршруту, зупинка «Алмазна»; - для одного або двох ДОРОСЛИХ БЕЗ ТВАРИН, паління (=куріння) суворо заборонено - ВЛАСНИК здає в оренду БЕЗ КОМІСІЇ 2-кімнатну СВІТЛУ ЧИСТУ ТЕПЛУ квартиру 46 кв.м. - Будинок розташовано по кільцевому маршруту, тихe зелене місце, поряд – ринок «Мотель», маркети "АТБ", "Посад", "МаркетОпт", "Свіжина". - Середній поверх цегляного будинку, додатково обкладеного плиткою. - Квартира НЕ кутова, що гарантує додаткове тепло. Сам будинок теплий, добре опалювальний. - Гарне двостороннє планування - кімнати повністю ВІДОКРЕМЛЕНІ, ще й розділені коридором. - Балкон засклено. - Холодильник, пральна машина-автомат, пилосос, кухонна витяжка, прасувальна дошка – все необхідне є. - На вікнах – антимоскитні сітки. - Wi-Fi. - В одній кімнаті - ліжко з гарним ортопедичним матрацем 200*140, в іншій - диван зі спальним місцем 190*140 - 12 тис.грн. + комунальні. - Застава=депозит (повертається при звільненні квартири).